phone 74 855 32 51

Kontakt

FIRMA

WEHA Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 31,
58-150 Strzegom

DANE

NIP: 884-10-00-623
Regon:890253364
mail: weha@weha.pl

CENTRALA

Telefon: 74 855 32 51
Telefon: 74 855 46 93
Fax: 74 855-46-91

KSIĘGOWOŚĆ

Joanna Wołczek
74 855 32 51 wew.923
joanna.wolczek@weha.pl


ZARZĄD FIRMY WEHA

Prezes zarządu

Maria Skora

+48 606 238 461 lub +49 170 22 670 96

maria.skora@weha.com

Członek zarządu

Stefan Deschler

-
-

Wiceprezes

Adam Radziun

74 855 32 51 wew.929 lub 666 022 200

adam.radziun@weha.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik magazynu i zakupów

Arkadiusz Koller

74 855 32 51 wew.921 lub 668 813 172

arkadiusz.koller@weha.pl

Obsługa klienta

Teresa Klęsk

74 855 32 51 wew.922

teresa.klesk@weha.pl

Manager sprzedaży maszyn

Marek Iwen

74 855 32 51 wew.930

marek.iwen@weha.pl

Magazynier

Dominik Mielcarek

74 855 32 51 wew.926

dominik.mielcarek@weha.pl

SERWIS

Montaż i serwis maszyn

Wojciech Czechowski

74 855 32 51 wew.928

wojciech.czechowski@weha.pl

Serwis narzędzi diamentowych

Ireneusz Smagłowski
Wojciech Iwen


74 855 32 51 wew.928

ireneusz.smaglowski@weha.pl
wojciech.iwen@weha.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Zachodnio-pomorskie,
Wielkopolskie,
Lubuskie

Jacek Dul

604 643 958

jacek.dul@weha.pl


Pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Podlaskie
Kujawko-pomorskie

Rafał Osiadacz

692 489 354 rafal.osiadacz@weha.pl

Mazowieckie
Łodzkie
Świętokrzyskie
Lubelskie

Dariusz Drohomirecki

662 333 149

dariusz.drohomirecki@weha.pl

Śląskie
Małopolskie
Opolskie
Podkarpackie

Zbigniew Pyrsch
606 915 024 
zbigniew.pyrsch@weha.pl

Dolnośląskie

Dominik Fornal
660 412 173
dominik.fornal@weha.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Weha

Design by Corsario