Rejestracja nowego konta

Wypełnij i wyślij poniższy formularz- na podane w nim konto email, otrzymasz pocztę potwierdzającą założenie konta.
Adres e-mail jest jednocześnie loginem do naszego sklepu.

Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Weha sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul.Wiejska 2 ,oddział Strzegom KRS 0000009928
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana wyłącznie przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez Weha Sp. z o.o. oraz podmioty trzecie, z którymi Weha sp. z o.o. współpracuje.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny do wykonania usługi.
Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym warunkiem do przekazywania ofert marketingowych i informacji handlowych.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.
Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z osobą wyznaczoną w Weha sp. z o.o., adres e-mail: weha@weha.pl
Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawne o ochronie danych osobowych.
Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Weha

Design by Graff.pl