Akemi Anti-Grun

Akemi Anti-Grun
Akemi Anti-Grun
Producent: Akemi
Kod produktu: 6610832
Dostępność: dostępne
Cena: 55,00 zł
szt.

Środek  usuwa zielone przebarwienia.Alkaliczny środek czyszczący o konsystencji żelowatej, zawiera rozpuszczalniki.

  1. Duże zabrudzenia należy usunąć mechanicznie lub przy pomocy Środka przeciw glonom Power.
  2. Preparat nanosić  na daną powierzchnię. Pozostawić w celu rozpoczęcia działania środka. Optymalna temperatura zastosowania środka wynosi 10-25 oC.
  3.  Pokrytą preparatem powierzchnię chronić przed deszczem do 4 godzin.
  4.  Pozostałe zielone zabrudzenia powinny po kilku dniach zostać spłukane przez deszcz lub przy pomocy urządzenia pod ciśnieniem.

 Ogólnie nie stwierdzono szkodliwego wpływu środka na rośliny ogrodowe, ale z uwagi na ogromną różnorodność roślin, nie można dać 100- procentowej gwarancji. W związku z tym należy możliwie ostrożnie postępować z preparatem, a w razie kontaktu z roślinami, należy je dokładnie spłukać wodą.  Nie wlewać z powrotem preparatu do opakowania . Nie nakładać preparatu przy dużym nasłonecznieniu oraz podczas upałów. Przed wyrzuceniem należy dokładnie opróżnić opakowanie.

Wydajność: ok. 5-15 m2/litr

 Kolor: bezbarwny

Gęstość: ok. 1,00 g/cm3

Współczynnik pH: ok. 7

Składowanie: 2 lata w oryginalnym opakowaniu w chłodnym miejscu (pow. 0o C)

Środek  usuwa zielone przebarwienia pochodzenia organicznego z płyt kamiennych, fasad, posadzek, schodów oraz dachów wykonanych z kamienia naturalnego, sztucznego, lastryka, ceramiki, tworzywa oraz drewna. Działanie środka utrzymuje się do jednego roku, dzięki czemu ma znakomite działanie zapobiegawcze przeciwko powstawaniu nowych zielonych wykwitów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Weha

Design by Graff.pl