Kontakt

FIRMA

WEHA Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 31,
58-150 Strzegom

DANE

NIP: 884-10-00-623
Regon:890253364
mail: weha@weha.pl

CENTRALA

Telefon: 74 855 32 51
Telefon: 74 855 46 93
Fax: 74 855-46-91

KSIĘGOWOŚĆ

Joanna Wołczek
74 855 32 51 wew.923
joanna.wolczek@weha.pl

ZARZĄD FIRMY WEHA

Prezes zarządu

Maria Skora

+48 606 238 461 lub +49 170 22 670 96

maria.skora@weha.com

Członek zarządu

Stefan Deschler

- -

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik magazynu i zakupów

Arkadiusz Koller

74 855 32 51 wew.921 lub 668 813 172

arkadiusz.koller@weha.pl

Obsługa klienta

Teresa Klęsk

74 855 32 51 wew.922

teresa.klesk@weha.pl

Manager sprzedaży maszyn

Marek Iwen

74 855 32 51 wew.930

marek.iwen@weha.pl

Magazynier

Dominik Mielcarek

74 855 32 51 wew.926

dominik.mielcarek@weha.pl

SERWIS

Montaż i serwis maszyn

Wojciech Iwen

74 855 32 51 wew.928

wojciech.iwen@weha.pl

Serwis narzędzi diamentowych

Ireneusz Smagłowski

74 855 32 51 wew.928

ireneusz.smaglowski@weha.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Zachodnio-pomorskie,
Wielkopolskie,
Lubuskie

Jacek Dul

604 643 958

jacek.dul@weha.pl

Pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Kujawsko-pomorskie

Marcin Laren

692 489 354 marcin.laren@weha.pl

Mazowieckie
Łodzkie
Świętokrzyskie
Lubelskie
Podlaskie

Dariusz Drohomirecki

662 333 149

dariusz.drohomirecki@weha.pl

Śląskie
Małopolskie
Opolskie
Podkarpackie

Zbigniew Pyrsch 606 915 024  zbigniew.pyrsch@weha.pl

Dolnośląskie

660 412 173 weha@weha.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Weha

Design by Graff.pl